Unibet lanserer ny pokerklient

Unibet lanserer ny pokerklient den 1.desember og lanserer samtidig tidenes største kampanje for å feire Unibet Poker 2.0 og ‘Around The World «-kampanjen.

unibet poker 2.0 around the world

Unibet kunngjorde for noen dager siden at selskapets helt nye pokerklient vil være tilgjengelig i alle markeder fra den 1. desember 2016. Utgivelsen er andre generasjon av sin prisbelønte programvare, offisielt kjent som «Unibet Poker 2.0 ‘, som er tilgjengelig på datamaskiner, nettbrett og mobil fra lanseringen.

For å feire lanseringen kjører også Unibet Poker sin største promotion noensinne  – ‘Around the World «- som vil dele ut over € 250.000 i premier, inkludert den store premien på en 28-dagers tur for to, på business class, for å besøke Seven Wonders of the World.
Unibet Poker 2.0 ble bygget med pokerspilleren som hovedfokus – synlige programvare funksjoner som en ny hånd, fullt integrerte oppdrag og lojalitetsprogram, forbedret grafikk og flerbordsalternativer på mobil og nettbrett, og til ikke-synlige forbedringer back-end funksjonalitet og stabiliteten til klienten. Med andre ord en rekke forbedringer vi gleder oss til å se.

Andrew West, Unibets Pokersjef sa «Unibet Poker 2.0 ble bygget opp fra grunnen av, og er utformet for å gi oss et grunnlag som vi kan sømløst legge funksjoner i spillet for å kontinuerlig å gi best mulig spillopplevelse for alle våre spillere uansett erfaring.»

«Vi ser frem til å samle tilbakemeldinger på den nye programvaren og håper at våre spillere vil se potensialet for 2017 og utover.»

1. desember, når spillere åpner Unibet Poker programvaren, vil de automatisk bli bedt om å oppdatere sin programvare.

«Around The World»
Samtidig med den nye programvaren lanseringen går Unibets største kampanje noensinne i poker på luften – Around the World. Den nevnte hovedpremien på en business class 28-dagers tur for to, for å besøke de syv underverker of the World er verdsatt til over € 35 000, men også 33 andre spillere vil vinne en gang-in-a-lifetime reiseopplevelser og 1.000 spillere totalt vil stikke av gårde med premier inkludert turnering og cash game billetter, bærbare datamaskiner og Unibet Open pakker. Hele kampanjen vil dele ut premier for nærmere 2,5 millioner kroner.

Les vår omtale av Unibet Poker her

 

Unibet lanserer ny pokerklient
unibet poker 2.0 around the world

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Rull til toppen